Softena - úprava vody

Odporúčame

Princípom zmäkčovania pitnej vody je chemický proces, pri ktorom sú na živicu viazané katióny vápnika a magnézia obsiahnuté v pitnej vode, privádzané do objektu z vodovodného potrubia alebo vlastnej studne. Po nasýtení živice dochádza k strate jej schopnosti zmäkčovať vodu a preto je pomocou regeneračnej soli vykonávaná cyklická regenerácia. Najväčšími výhodami používania upravenej vody v domácnostiach sú: až o 1/3 nižšia spotreba energií pre topenie a prípravu teplej vody; až o 3/4 nižšie náklady na opravu a údržbu zariadení v domácnosti; až o 1/2 nižšia spotreba pracích prostriedkov a saponátov používaných v domácnostiach. Ochrana rozvodov pitnej vody (rieši problém so zanášaním trubiek vodným kameňom, ktorý znižuje prietok a tlak) Ochrana vodovodných batérií (odstraňuje zarastanie vodovodných batérií vo vnútri uzatváracích armatúr a zabraňuje vzniku usadenín) Ochrana pračiek a umývačiek riadu (výrazne predlžuje životnosť a znižuje energetickú náročnosť i množstvo čistiacich prostriedkov).

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita : Prešov

Dalšie produkty dodávateľa

Ohrievače vody

Ohrievače vody

Tam, kde sa rozhoduje o kvalite a výkone, neexistuje žiadny kompromis. Ohrievače vody Tatramat Vám ponúkajú perfektné spojenie: moderná technológia, vysoký komfort, spoľahlivá prevádzka, krátke ohrievace časy, optimálne montážne rozmery, malá spotreba energie, perfektná kvalita a servis. Dlhoročná s...

Elektronický tlakomer

Elektronický tlakomer

Vo všetkých odvetviach priemyslu, kde je potreba merať hodnoty tlaku s vysokou presnosťou, v náročných prevádzkových podmienkach. Umožňujúce preniesť údaje na vzdialené kontrolné pracovisko.

Akumulačné nádrže ATTACK

Akumulačné nádrže ATTACK

ATTACK AS, AK - sú vyrobené z kvalitnej ocele pre akumuláciu a následnú distribúciu tepelnej energie z kotla na biomasu napr. ATTACK DP, DPX, PELLET 30, Automatic Plus, WOOD & PELLET a pod. Model ATTACK AS je navyše osadený jedným výmenníkom na pripojenie do solárneho systému. ATTACK HR, HRS - s...

Závitový filter

Závitový filter

Zachytáva mechanické nečistoty väčšie ako 1 mm, obsiahnuté v prúdiacom médiu, čím chráni zariadenia pred opotrebením a poškodením.

Kontakt

VPK, s.r.o.

Adresa
Jilemnického 3, 081 02 Prešov
E-mail
email
Web
http://www.vpksk.sk
Telefón
+421905248241, +421517594190


Kontaktný formulár